Мої улюбленці

of 13 /13
Ця історія для тих, хто, можливо, давно мріяв про кошеня, але ніколи б і не подумав, щоб підібрати безхатченка просто з вулиці. Адже усі бажають придбати породистих, з розплідника, у крайньому випадку – з пташиного ринку. А поруч з вами живуть маленькі створіння, яким не пощастило народитися від породистої мами та кота – чемпіона виставок. Але і ці малята заслуговують на любов та самого вірного друга, якому буде неважливий їх родовід. Кошенят, про яких я розповідатиму, ми підібрали саме на вулиці. Купання, звільнення від бліх, їжа – це все ж не найголовніше, чого вони потребували. А найбільше за все вони прагли ласки та любові. Та друга, який би ніколи їх не зрадив. Четверо з них вже знайшли свою сім’ю. І ми обов’язково допоможемо Марточці також знайти новий дім. Окрема вдячність усім членам моєї сім’ї за їх терпіння та розуміння, а особливо кішці Лайзі, її сину Тайсону, морській свинці Стасіку та кролику Зайці. Адже в їх компанії кошенята почувалися весело та затишно. І ще. Усі, хто досі вагався підбирати кошенят з вулиці лише тому, що не сподівалися привчити їх до туалету, знайте: навіть такі різні малюки після першого знайомства з туалетними правилами більше жодного (!) разу не шукали іншої схованки. Повірте! Від вас лише потрібно трішки терпіння та уваги. А для боротьби з будь-якими паразитами сьогодні у зоомагазинах є безліч засобів, що допоможуть раз і назавжди забути про ці неприємності. Але таких відданих друзів, що пережили негаразди та не втратили віру в людей, ви ніколи не купите ні у розпліднику, ні на пташиному ринку. Ні, я не проти породистих кішок чи собак. 10 років з нами жив чудовий, розумний, найдобріший у світі перський кіт Сніжний Барс, чемпіон міжнародних виставок, білосніжний красень, що жодного разу нікого не подряпав та не образив. Тепер, я вірю, він – котячий ангел. І на згадку про нього нам так хочеться допомогти Пам’яті мого улюбленця, перського кота Сніжного Барса, присвячується

Upload: elena-kozlova

Post on 25-Jun-2015

261 views

Category:

Lifestyle


2 download

Embed Size (px)

DESCRIPTION

Nous devenons responsables pour toujours de ce que nous avons apprivoise. (A. de Saint-Exupery)

TRANSCRIPT

Page 1: Мої улюбленці

Ця історія для тих, хто, можливо, давно мріяв про кошеня, але ніколи б і не подумав, щоб підібрати безхатченка просто з вулиці. Адже усі бажають придбати породистих, з розплідника, у крайньому випадку – з пташиного ринку. А поруч з вами живуть маленькі створіння, яким не пощастило народитися від породистої мами та кота – чемпіона виставок. Але і ці малята заслуговують на любов та самого вірного друга, якому буде неважливий їх родовід. Кошенят, про яких я розповідатиму, ми підібрали саме на вулиці. Купання, звільнення від бліх, їжа – це все ж не найголовніше, чого вони потребували. А найбільше за все вони прагли ласки та любові. Та друга, який би ніколи їх не зрадив. Четверо з них вже знайшли свою сім’ю. І ми обов’язково допоможемо Марточці також знайти новий дім. Окрема вдячність усім членам моєї сім’ї за їх терпіння та розуміння, а особливо кішці Лайзі, її сину Тайсону, морській свинці Стасіку та кролику Зайці. Адже в їх компанії кошенята почувалися весело та затишно. І ще. Усі, хто досі вагався підбирати кошенят з вулиці лише тому, що не сподівалися привчити їх до туалету, знайте: навіть такі різні малюки після першого знайомства з туалетними правилами більше жодного (!) разу не шукали іншої схованки. Повірте! Від вас лише потрібно трішки терпіння та уваги. А для боротьби з будь-якими паразитами сьогодні у зоомагазинах є безліч засобів, що допоможуть раз і назавжди забути про ці неприємності.Але таких відданих друзів, що пережили негаразди та не втратили віру в людей, ви ніколи не купите ні у розпліднику, ні на пташиному ринку. Ні, я не проти породистих кішок чи собак. 10 років з нами жив чудовий, розумний, найдобріший у світі перський кіт Сніжний Барс, чемпіон міжнародних виставок, білосніжний красень, що жодного разу нікого не подряпав та не образив. Тепер, я вірю, він – котячий ангел. І на згадку про нього нам так хочеться допомогти безпритульним кошенятам.

Пам’яті мого улюбленця, перського кота Сніжного Барса,

присвячується

Page 2: Мої улюбленці
Page 3: Мої улюбленці
Page 4: Мої улюбленці
Page 5: Мої улюбленці

А цих місячних кошеняток хтось підкинув нам у двір проти ночі. Наближалася гроза, і це диво, що ми випадково почули їх тихесенький плач.

Вони були настільки голодні, що після купання та смачної вечері проспали аж до ранку

Page 6: Мої улюбленці
Page 7: Мої улюбленці
Page 8: Мої улюбленці
Page 9: Мої улюбленці
Page 10: Мої улюбленці
Page 11: Мої улюбленці
Page 12: Мої улюбленці

Марточку ми побачили на базарі. Малий, але дуже злий

хлопчик бив її ногами. Ми відібрали в нього худесеньке

сіре кошеня, принесли додому, викупали,

нагодували. І з’ясувалось, що кошенятко не сіре, а біле з

блакитними очима, як небо у березні.

Page 13: Мої улюбленці

Я бажаю кожному знайти справжнього друга.

Головне – не пройдіть байдуже повз нього на вулиці.

Можливо, він чекає саме на вас.Це лише у казці кішка має 9

життів. А насправді – одне, і часто не зовсім щасливе.Хай щастить вам і вашим

улюбленцям.

Альона Козлова

Сніжний Барс, 2004 р.