Урок з англійської мови "Школи Британії та України....

6
Тема: Школи Британії та України. Що краще? Мета: Повторити й активізувати ЛО з теми. Удосконалювати техніку читання. Продовжувати розвивати комунікативні вміння учнів. Розширяти уявлення учнів про школи Британії та України. Розвивати ерудицію учнів. Обладнання: Підручник, картки для індивідуальної роботи, для роботи в групах, з текстами для читання. ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання 2. Повідомлення теми та мети уроку Today we are going to talk about schools in Great Britain and Ukraine. We will try to complain which schools are better and why. 3. Перевірка домашнього завдання. Учні декламують вірш Хелен Райс « Chinese proverb ». 4. Уведення в іншомовну атмосферу. Учні виконують завдання на картках, потім біля дошки перевіряють разом з учителем. Unscramble the words and write down the types of schools. - imparry ochsol - necsodyar hoscol - mnyasiag - uclyme - ivrpeat cholos

Upload: -

Post on 21-Jan-2017

144 views

Category:

Education


13 download

TRANSCRIPT

Page 1: Урок з англійської мови "Школи Британії та України. Що краще?"

Тема: Школи Британії та України. Що краще?Мета: Повторити й активізувати ЛО з теми. Удосконалювати техніку читання.

Продовжувати розвивати комунікативні вміння учнів. Розширяти уявлення учнів про школи Британії та України. Розвивати ерудицію учнів.

Обладнання: Підручник, картки для індивідуальної роботи, для роботи в групах, з текстами для читання.

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання2. Повідомлення теми та мети урокуToday we are going to talk about schools in Great Britain and Ukraine. We will try to complain which schools are better and why.3. Перевірка домашнього завдання.Учні декламують вірш Хелен Райс « Chinese proverb ».4. Уведення в іншомовну атмосферу.Учні виконують завдання на картках, потім біля дошки перевіряють разом з учителем.

Unscramble the words and write down the types of schools.

- imparry ochsol- necsodyar hoscol- mnyasiag- uclyme- ivrpeat cholos

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання текстів для читання.А) Етап підготовки до читання.What do you know about schools in England and Ukraine? Are they different from schools in Ukraine?Б) Етап читання.Учні читають тексти та виконують завдання до нього.

Page 2: Урок з англійської мови "Школи Британії та України. Що краще?"

В) Етап перевірки розуміння текстів.- When do students begin education at schools in GB and Ukraine?- What do they learn in primary school?- What is the task of secondary school?- When do English and Ukrainian pupils have their holidays?

2.Робота в групах.Учитель поділяє клас на дві групи. За 5 хвилин кожна група заповнює таблицю. Потім представник групи повідомляє про інформацію.

People in school School subjects Things for learning

School rules School clubs

Page 3: Урок з англійської мови "Школи Британії та України. Що краще?"

3. Активізація ЛО з теми. А) Виконання завдання на картках.

Page 4: Урок з англійської мови "Школи Британії та України. Що краще?"

Б) Гра « Chain game »Гра проводиться ланцюжком у швидкому темпі. Учитель називає слово за темою « Школа ». Другий асоціацію до цього слова. Наступний до слова другого учня і так далі.

- School- Secondary- Education- Student- Marks

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.Підготувати усну розповідь про школи Англії та України.2. Підведення підсумків уроку.Today we have talked about schools in England and Ukraine. I hope you have chosen which school is better and which school has more opportunities.

Page 5: Урок з англійської мови "Школи Британії та України. Що краще?"

8 КЛАС

ТЕМА: « ШКОЛИ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ТА УКРАЇНИ. ЩО КРАЩЕ? »

ДЯЧЕНКО Ю.А.