Новорічна музична казка...

of 9 /9
Кам’янець-Подільський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Новорічна музична казка «Лускунчик» Вихователь: Богданович Г.Ф. підготовчий клас 2009 н.р.

Upload: others

Post on 30-May-2020

14 views

Category:

Documents


0 download

Embed Size (px)

TRANSCRIPT

Page 1: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

Кам’янець-Подільський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр

Новорічна музична казка «Лускунчик»

Вихователь: Богданович Г.Ф.

підготовчий клас

2009 н.р.

Page 2: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

Мета: створювати передчуття Новорічного свята, вдосконалювати навики слухання, сприймання та емоційного реагування на музику різну за жанром. Розвивати творчі здібності дітей.

(Під музику заходять діти) Ведуча. Добрий день, шановні мами і тата Ми всіх вітаємо на новорічнім святі. Ялинкове Новорічне свято

Ми вітаємо! І дітей, і гостей Всіх поздоровляємо! Усіх, усіх поздоровляємо! Веселих свят усім бажаємо! Новоріччя настає. Вітаємо всіх ми із радісним святом зими. Ми про зиму, Новий рік Пісні проспіваємо. В хороводі круг ялинки Дружно закружляємо.

Хоровод «У лісі темному» Нині свято новорічне,

Але свято це незвичне. Ось , послухайте, будь ласка, Розпочнемо ми гарну казку Ведуча. Отож, сідайте зручненько та слухайте тихенько! Новорічна казка:

Page 3: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

«Лускунчик» Колись давно існувало казкове королівство солодощів: Король, Королева, Принц і всі придворні. Вони дуже полюбляли цукерки , печиво, горішки та різні торти. І була в королівстві фея солодощів - Фея Драже Фея Драже. Заслаб король. Похуднув, зблід, Утратив сон і апетит. Не хоче сиру він і скибки, Не хоче він форелі – рибки. Усе король пресвітлий має, А щастя в короля – не має! У королівстві зникли цукерки,печиво, торти, А їх король наш любить від душі Король. Дуже миші, королево, надокучили мені, Поз’їдали все, що можна в королівстві гризуни! Що робити Боже мій? Видаю наказ я свій. Наказ: Скрізь пастки порозставляти – Треба всіх мишей спіймати.

Page 4: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

Ведуча. Та головна серед мишей була Мишильда. Мишильда. Всі знайте своє місце! В королівстві головна фея – Мишильда. Ганьба , ганьба для мене солодощів пожаліли! Тож, будете довіку гризти всі горішки – Бо ваш синочок – Принц вже буде іншим. (перетворення принца) Королева Безсилі ми перед чаклунством! Син наш – горіховий Лускунчик. А тим часом наближалося Новорічне свято. А в Новорічну ніч відбувається Завжди щось незвичайне. У домівках ялинки прикрашали Іграшками , цукерками, горішками. А за вікном кружляли сніжинки.

Танок «Сніжинки» В Новорічну ніч казкову. В гарне свято ялинкове, Іграшки враз оживали І білля ялинки танцювали.

Page 5: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

Танок «Іграшки»

На святі був і наш Лускунчик, Хоробрий і сміливий веселунчик. Були з ним іграшкові братики – Стрункі Олов’яні солдатики

Танок «Солдатиків»

А вночі з’явилося мишей багато, Щоб новорічне зіпсувати свято.

Танок «Мишей».

Мишильда. Треба все погризти і зламати І ялинку до нори забрати (гілку ялинки – тягнуть) Лускунчик. Я сірих мишок не боюся, Швидко за шаблю беруся. І солдати шаблі витягайте В бій вступайте.

Бійка (солдати з мишами) Фея солодощів. Відважна була бійка! Та що потім стало? Мишильда і миші – Всі повтікали. (перетворення на принца)

Page 6: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

Лускунчик безмірно був щасливим! Він знову принцом став красивим. Скінчилось чаклунство мишаче (до Лускунчика)

Отож сам твори чудо, юначе! Принц. Святу ялинки всі будемо радіти, Хай в ніч Новорічну тут з’являться Квіти!

Вальс «Квітів». Принц. Гості іноземні до нас завітали, Яскравий таночок приготували. Східний таночок дивіться казковий. Наче не звичний, але пречудовий.

«Східний» таночок. Королева. Ми казку знайому з вами згадали. Чудові мелодії тут прозвучали. Казки трапляються в ніч Новорічну, Такі зачаровані, дивні, незвичні.

Page 7: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

Ведуча. Любі друзі ми з вами співали, танцювали, гарну казку показали. Та чомусь ще й досі ДМ не зустрічали. ДМ А-гов! Я йду на свято в ці чудові гарні дні, Бо сказати так багато дуже хочеться мені: Добрий день вам добрі люди, Я вітаю вас усіх. Пісня хай лунає всюди, Добре слово, щирий сміх! Ведуча. Що, ж Дідусю, ти з дороги, мабуть дуже заморився? То ж присядь, відпочинь трішки, а ми почитаємо для тебе вірші.

Вірші. Новий рік, Новий рік Буде кращим ніж торік, Буде кращим ніж торік, Новий рік. Сміху й радості багато Подарує всім нам свято. З Новим роком вас вітаємо, Зичимо свят великих вам! Щастя , радості і миру бажаємо Цьому дому і всім вам. Ведуча. ДМ, а ми не тільки вірші читаємо, а ще й пісні співаємо.

Пісня «Морозець». ДМ. Співати вмієте, а загадки відгадувати теж вмієте?

Загадки. Ліг на землю вранці ковдрою пухнастою – Виграє на сонці ниткою сріблястою. (Сніг) Зелену сукню маю – ніколи не знімаю, Один єдиний раз на рік зіркам прикрашаю. (Ялинка) Що за диво? Все село білим пухом занесло. Дива зовсім тут нема, це в село прийшла… (Зима)

Page 8: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

Ведуча. ДМ, а ти загадки вмієш відгадувати? Буркотливий, вайлуватий, Ходить лісом дід лахматий, Одягнувся в кожушину, мед шукає і ожину. Літом любить полювати, А зимою в лігві спати. Як зачує він весну, Прокидається від сну. (Ведмідь) Ведуча. ДМ, а скажи чесно, чому ведмідь взимку спить?. ДМ. Напевно тому що він спати хоче. Ведуча. Гаразд, дізнаєшся, коли послухаєш цю пісеньку.

Пісня «Чому ведмідь взимку спить?» ДМ. Ох засидівся я дуже Вже погратися час нам друже.

Гра з кульками .

Гра – естафета.(одягни ялинку) Ведуча. ДМ, послухай, послухай, здається мені хтось до нас іде?

ДМ. Новий рік не за горами Чую він іде стежками!

Page 9: Новорічна музична казка «Лускунчик»bnrc-kam-pod.at.ua/2011/Vuhovni/novorichna_kazka_luskunchik.pdf · Новорічна казка: «Лускунчик»

(виходить тигренятко, стає біля ДМ) Ведуча. Пішов спочивати стомлений Бик . За обрієм часу і ріг його зник. Натомість м’якеньке звірятко з’явилось: Вночі тигренятко мале народилось Рік Тигра ходу по планеті почав. Тигренятко. Зі святом вітаю чудовим у всіх. Весь рік будьте сильні як я , і здорові, І гарні як смуги мої кольорові.

Ведуча. А на закінчення усім час нам заспівати зимоньку привітати.

Пісня «Сніжна пісенька» ДМ. За те, що ви співали , грали, чудесну казку показали. Ми з тигренятком від душі даруємо подарунки ці.

Вручення подарунків. ДМ. З Новим роком вас вітаємо, Щастя, добра, радості всім бажаємо!

Хай рік цей добро принесе в кожен дім, Хай щастя і радість оселяться в нім, Хай серце, душа молодіє, Хай збудуться задуми , мрії, події! Ведуча. З Новим роком, з новим щастям! До нових зустрічей!