maakonna bussiliin j9 - loo keskkool · loo - maardu - Ülgase - kostivere nr. peatus j9 nr. peatus...
TRANSCRIPT
-
16:10
Reis02
J9-011 Kostivere kool 16:102 Kostivere 16:113 Teeristi 16:134 Kurgla 16:19 uus peatus uuel lõigul5 Veski 16:236 Maardu mõis 16:257 Saha 16:288 Lagedi mõis 16:329 Loo 16:40
1-522.70:3045.4
Reis Reis01 03 14:55
J9-01 J9-011 Loo 14:55 16:402 Loo tee 14:58 16:433 Iru küla III 15:00 16:464 Iru küla II 15:02 16:475 Iru küla I 15:02 16:476 *Iru 15:037 *Ristaia 15:058 *Käära 15:059 *Altmetsa tee-Kirsipuu pst 15:06
10 Vasar 16:4911 Õunapuu/Ploomipuu teerist 15:10 16:5412 Kabelikivi 15:11 16:5513 Uus-Muuga 15:12 16:5714 Veehoidla 15:13 16:5715 Oja 15:15 16:5916 Lepalinnu 15:16 17:0017 Uuevälja 15:17 17:0118 *Noorte 15:20 17:0419 *Orumetsa I 15:21 17:0520 *Kallavere kauplus 15:22 17:0621 *Kallavere 15:26 17:10 16:3522 Kütte 15:27 17:1223 *Saviranna küla 15:3324 Nõmme talu 15:39 17:1325 Rüütli 15:41 17:1426 Ülgase 15:41 17:1527 Rebala küla 15:47 17:2028 Uus-Rebala 15:52 17:2629 Ellandvahe xxx xxx30 Ellandvahe - Klaukse teerist x31 Koogi kauplus xx32 Olerex 16:0033 Männisalu 16:02 17:3234 Urke 16:03 17:3535 Kostivere kool 16:0636 *Kostivere 16:10 17:39
Töötamise päevad 1-5 1-5Veootsa pikkus (km) 49.0 37.1
Sõiduaeg (h.,min.) 1:15 0:5839.2 38.0
MärkusedHalliga märgitud väikebussi osa (V28)Liini teenindamine ainult koolipäevadel
Reisi kiirus (km/h)
Sõitjate sisenemine ja väljumine toimub kõikides liiklusmärgiga 541a tähistatud bussipeatustes ja Jõelähtme Vallavalitsuse, MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskuse ning aktsiaselts Harjumaa Liinid vahel kokku lepitud peatumiskohtades.
Maakonna bussiliinLoo - Muuga - Maardu - Ülgase - Kostivere -
Loo - Maardu - Ülgase - Kostivere
Nr. Peatus
J9
Nr. Peatus
J9 teeb peatuse Olerex´i
juures kell 16:00
J1 väljub peatusest
Jõelähtme kell 16:00
Neeme sõitva lapse jaoks
korraldatud
ümberistumine!