veiling 26 september 2010opbrengst bestemd voor stichting ‘De Vrolijkheid’
aanvang 15.00 uur
Veilingmeesters
Jens Bommezij kunstenaar
Ruud Masker oud-bestuurslid van Galerie ‘S’
Nr 26 Harrie Gerritz
Huis a/d rode landweg, 1996
Zeefdruk 44/100
€ 250.00 excl. lijst
Nr 7 Ad Arma
De jaarring, 1995
Kleurenets 2/50
Per stuk€ 175.00 excl. lijst
Nr I juni Nr 2 juli Nr 3 augustus
Nr 37 David de Levita
De laatste kruisraket, 2010
Gemengde techniek
€ 50.00
Nr 38 Rik Lina
Octopus, 2001
Litho 9/15Gedrukt op Thaispapier
€ 60.00
Nr 45 Jan Montyn
Olifant en het meisje, 1997
Kleurenets 6/25
€ 250.00 excl. lijst
Nr 55 Jan Montyn
Resurrection (mauve), 1991
Kleurenets 12/40
€ 150.00 excl. lijst
Nr 32 Jacqueline de Jong
Accidentel painting, 1964
Zeefdruk
€ 150.00 excl. lijst
Nr 41 Frank Lodeizen & Hans Plomp
NU, 1993
6 litho’s en 6 gedichten
€ 350.00
Nr 18 Dragan Despotovic
Motieven uit Amsterdam I, 2006
Ets/droge naald
€ 250.00 incl lijst
Nr 19 Dragan Despotovic
Motieven uit Amsterdam II, 2006
Ets/droge naald
€ 250.00 incl lijst
Nr 3 Senad Alic
Op weg naar de bruiloft, 2003
Inkt/aquarel
€ 100.00
Nr 29 Koos Aarts – Jan Eijkelboom
Serie Kop van ‘t land, 1994
Kleurenets met gedicht 15/25
€ 250.00 per stuk incl. lijst
Nr 1 - Calantsoog Nr 2 - oktober
67
Nr 24 Harrie Gerritz
Billboard memories, 1994
4 zeefdrukken in map 7/50
Prijs map € 500.00
Nr 27 Inge Hattinga Verschure
Toespraak
Acryl op papier
€ 300.00 excl. lijst
Nr 28 Inge Hattinga Verschure
Lezende vrouw, 1996
Acryl op papier
€ 150.00 excl. lijst
Nr 84 Peter Wray
Celestial Navigation, 2008
Carborundum druk 6/20
€ 400.00 excl. lijst
Nr 83 Peter Wray
Landscape calligraphy, 1994
Carborundum druk a.p.
€ 300.00 incl. lijst
Nr 101 beeld uit Burkina Fasso
Rituele trommelaar
brons
€ 85.00
Nr 100 beeld uit Burkina Fasso
La mère
brons
€ 175.00