XXVI Aukcja
Promocyjnasobota, 18 lipca 2015 r., godz. 12
Dom aukcyjny Rynek Sztuki sp. z o.o.Łódź, ul. Wschodnia 69
(róg Narutowicza, I piętro)
Organizatorzy:
Patronat honorowy: Patronat:
2 www.ryneksztuki.eu
Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o.
II. Warunki zakupu dzieła w Domu Aukcyjnym Rynek Sztuki podczas Aukcji Promocyjnych
1. Nabywca może zapoznać się z ofertą prezentowaną w Domu Aukcyjnym (DA) co najmniej pięć dni przed aukcją.2. Wstęp na aukcje jest wolny i nie obowiązuje wpłata wadium. Osoby zainteresowane udziałem w aukcji proszone są przed licytacją o dokonanie rejestracji i pobranie numerów identyfikacyjnych.
W aukcji można brać udział telefonicznie lub zgłaszać swoje propozycje listownie lub przez internet na adres [email protected]. Klient proszony jest o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.3. Cenę przedstawioną w ofercie aukcyjnej należy traktować jako wywoławczą.
4. Obiekty licytowane są zgodnie z kolejnością w ofercie. Oferta cenowa zgłoszona przez Nabywcę powtarzana jest trzykrotnie, a następnie uderzenie młotka ogłasza zawarcie transakcji. Od tej chwili Nabywca zobowiązany jest do wykupienia dzieła.5. Do każdej wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 15%. Wykupienie dzieła następuje po aukcji, w formie zapłaty gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. W ostatnim przypadku odbiór dzieła następuje po wpłynięciu należności na konto DA. Możliwe jest też wpłacenie 10% zadatku, wtedy Nabywca zobowiązany jest do zapłacenia pozostałej należności w terminie 7 dni lub innym ustalonym przez strony. W tym czasie dzieło pozostaje w depozycie DA. Nieodebranie dzieła w ww. terminie oznacza przepadek zadatku i ponowne skierowanie obiektu do sprzedaży. W przypadku wysyłania zakupionego obiektu Nabywcy, koszty pakowania pokrywa DA zaś transportu Nabywca.
6. DA nie ponosi odpowiedzialności za stan prawny i fizyczne wady ukryte dzieła sztuki.7. DA zastrzega sobie prawo do wycofania dzieła z licytacji bez podania przyczyn.8. DA nie udziela żadnych informacji zarówno o Klientach jak i Nabywcach bez uprzedniego wyrażenia przez nich zgody. 9. W przypadku dzieł wylicytowanych i zapłaconych a nieodebranych w ustalonym terminie DA nalicza opłatę za magazynowanie w wysokości 1 PLN dziennie.10. Wymiary dzieł podane są w centymetrach, ceny w nowych polskich złotych.
RYNEK SZTUKI Sp. z o.o.ul. Wschodnia 69, 90-266 Łódź,
tel./fax.: 42 630 4779kom. 604982149
www.ryneksztuki.eu; e-mail:
3 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
1. Anna Adamiak(ur.1982) Święto Wiosny(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno 84.5x105 cena wywoławcza: 400,-
2. Aleksandra Anikusko(ur.1993) English rose(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 70x50 cena wywoławcza: 300,-
3. Aleksandra Anikusko(ur.1993) Anastasja(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x50 cena wywoławcza: 300,-
4 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 6(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 80x80 cena wywoławcza: 400,-
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 7(2015) sygn.p.d. olej, płótno 80x70 cena wywoławcza: 400,-
6. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 8(2015) sygn.p.d. olej, płótno 70x60 cena wywoławcza: 300,-
5 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
7. Agata Bącela(ur.1974) Patera sygn. ceramika szkliwiona 30.5x33 cena wywoławcza: 220,-
8. Agata Bącela(ur.1974) Patera sygn. ceramika szkliwiona 39x19 cena wywoławcza: 180,-
6 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
9. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Niepokój(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100 cena wywoławcza: 400,-
10. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Nie ma Cię(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100 cena wywoławcza: 400,-
7 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
11. Marta Bilecka(ur.1975) Relic XXII(2012) sygn.p.d. akryl, płótno 100x80 cena wywoławcza: 400,-
12. Marta Bilecka(ur.1975) Silence XXX(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-
13. Marta Bilecka(ur.1975) Atlantis 01(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 50x65 cena wywoławcza: 300,-
8 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Jasno(2015) sygn.śr. olej, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-
15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Coś(2015) sygn.p.d. olej, płótno 60x60 cena wywoławcza: 300,-
9 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
16. Monika Dałek(ur.1981) Bliżej(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno 47x60 cena wywoławcza: 300,-
17. Monika Dałek(ur.1981) Piękno jest przerażenia początkiem(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x80 cena wywoławcza: 400,-
18. Monika Dałek(ur.1981) Wielkie myśli przychodzą i nieraz zostają na noc(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-
10 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
19. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Plaża(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 90x100 cena wywoławcza: 400,-
11 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
20. Alexandru Dina(ur.1978) Landscape(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x60 cena wywoławcza: 300,-
21. Alexandru Dina(ur.1978) Oasis(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x60 cena wywoławcza: 300,-
22. Alexandru Dina(ur.1978) Dialogue(2014) sygn.na odwrociu akwarela, papier 27x42.5 (w świetle passe-partout, 35x51 z ramą) cena wywoławcza: 380,-
12 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
23. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 12(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/10) 65.2x46 cena wywoławcza: 120,-
24. Maria Domalewska(ur.1987) Szepty(2013) sygn.p.d. grafika cyfrowa (4/10) 43x55 cena wywoławcza: 100,-
25. Maria Domalewska(ur.1987) Rozetka(2014) sygn.dat.p.d. tusz, papier 29.8x15.2 cena wywoławcza: 200,-
13 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
26. Ilona Foryś(ur.1980) ILAFO(2015) sygn.na odwrociu olej, spray, płótno 118x120 cena wywoławcza: 500,-
28. Ilona Foryś(ur.1980) Jaguar(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70cena wywoławcza: 300,-
27. Ilona Foryś(ur.1980) Rihanna(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x70 cena wywoławcza: 300,-
14 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
29. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Magdalena(2015) sygn. brąz, ceramika 38x12.5x14 cena wywoławcza: 980,-
15 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
30. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 21.13(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 120.5x120.5 cena wywoławcza: 500,-
16 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Gniazdo V(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (2/10) 39.5x29.5 cena wywoławcza: 120,-
33. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Stuttgart VIII(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (6/10) 19.7x49.5 cena wywoławcza: 120,-
32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Gniazdo VI(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta (2/10) 22x60cena wywoławcza: 120,-
17 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
34. Grupa Artme Trzy Gracje(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x80 cena wywoławcza: 400,-
35. Grupa Artme Pod papugami(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100cena wywoławcza: 400,-
36. Grupa Artme Stare Miasto(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x70cena wywoławcza: 400,-
18 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
37. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Oddychająca(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier 33.8x24.2 (w świetle passe-partout) cena wywoławcza: 300,-
39. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Połleżąca(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier 16.5x24.3 (w świetle passe-partout) cena wywoławcza: 200,-
38. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Opierająca(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier 32.3x42.7 (w świetle passe-partout) cena wywoławcza: 300,-
19 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
40. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Tam budują autostradę(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 30x40 cena wywoławcza: 300,-
41. Łukasz Jankiewicz(ur.1975) Monofobia(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 90x120 cena wywoławcza: 500,-
20 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
42. Anna Jarzymowska(ur.1988) Patchwork Landscape 1 sygn.na odwrociu olej, płótno 100x80 cena wywoławcza: 400,-
21 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
44. Marcin Jaszczak(ur.1975) Rusałka(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-
45. Marcin Jaszczak(ur.1975) Meduza(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 80x80 cena wywoławcza: 400,-
22 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
46. Wojciech Kaleta(ur.1981) Obecność 1(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 73x92 cena wywoławcza: 400,-
47. Wojciech Kaleta(ur.1981) Obecność 2(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 73x92 cena wywoławcza: 400,-
23 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Spas Nierukotwornyj-ikona(2014) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment, płatki złota 23 i ¾ karata 30x25 cena wywoławcza: 800,-
24 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
49. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Zebra(2013) sygn.dat.l.d. akryl, płótno 116x89 cena wywoławcza: 500,-
50. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Rybka(2009) sygn.dat.l.d. akryl, płótno 33x41cena wywoławcza: 300,-
25 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
51. Roksana Karczewska(ur.1988) Funky Fresh(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta 90.5x80.5 cena wywoławcza: 400,-
26 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
52. Paweł Klimkowski(ur.1985) Life's a WAVE for catch it sygn.na odwrociu akryl, płótno 40x50 cena wywoławcza: 300,-
53. Paweł Klimkowski(ur.1985) Real monsters live inside sygn.na odwrociu akryl, płótno 50x40 cena wywoławcza: 300,-
27 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
54. Aneta Kmiecik(ur.1992) Nad morzem(2015) sygn.p.d. akwarela, papier 28x38.2 cena wywoławcza: 300,-
55. Aneta Kmiecik(ur.1992) Jezioro(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, papier 38.2x27.8 cena wywoławcza: 300,-
28 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
56. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 13(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno 20x20 cena wywoławcza: 300,-
57. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 14(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno 20x20 cena wywoławcza: 300,-
58. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Podwórko łęczyckie(2014) sygn.dat.l.d. olej, collage, płótno 50x40 cena wywoławcza: 300,-
29 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Piłka w grze(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x60 (w oprawie) cena wywoławcza: 350,-
60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Relaks(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x60 (w oprawie) cena wywoławcza: 350,-
61. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Wtuleni(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 60x40 (w oprawie)cena wywoławcza: 350,-
30 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
62. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Abyssal(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 70x100 cena wywoławcza: 400,-
63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Powrót(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 80x110cena wywoławcza: 400,-
64. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Zaśpiewaj mi(2015) sygn.l.d. technika mieszana, płótno 70x50 cena wywoławcza: 300,-
31 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
65. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Pacyfik(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 40x80 cena wywoławcza: 300,-
66. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Spacer z psem(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 50x50cena wywoławcza: 300,-
32 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
67. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Żagle(2010) sygn.dat.p.d. monotypia 62x42 (71x51 w oprawie) cena wywoławcza: 430,-
68. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Dopóki oddech…(2011) sygn.dat.p.d. monotypia 86x60 (101x71 w oprawie) cena wywoławcza: 400,-
33 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
69. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982) Jezioro Tajty(2012) sygn.dat.p.d. olej, płótno 65x120 cena wywoławcza: 400,-
70. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982) Kisajno(2012) sygn.dat.p.d. olej, płótno 65x81cena wywoławcza: 400,-
34 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
71. Paweł Krzemiński(ur.1984) ABEK(2015) sygn.p.d. relief, płyta 74.5x60 (77x62 z ramą) cena wywoławcza: 300,-
35 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
72. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Kazimierz Dolny wśród fal(2015) sygn.dat.l.g. akryl, płótno 50x50 cena wywoławcza: 300,-
36 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
73. Sebastian Kularski(ur.1980) Plemię(2012) sygn.na odwrociu akryl, płótno 73x90 cena wywoławcza: 400,-
37 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
74. Magdalena Kurek(ur.1979) Korsykańska Bastia-tête-à-tête(2014) sygn.p.d. olej, pilśnia 70x50 (73.5x53 z ramą) cena wywoławcza: 350,-
75. Magdalena Kurek(ur.1979) Dolce vita(2014) sygn.p.d. olej, płótno 80x90 cena wywoławcza: 400,-
76. Magdalena Kurek(ur.1979) Mosty przyszłości-Wenecja(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 120x100cena wywoławcza: 500,-
38 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
77. Donata Lesińska(ur.1954) Szmaragd-waza sygn. ceramika szkliwiona wys.18.5, śr.22.5 cena wywoławcza: 250,-
78. Donata Lesińska(ur.1954) Wiosenna-patera sygn. ceramika szkliwiona wys.7.5, śr.31cena wywoławcza: 250,-
79. Donata Lesińska(ur.1954) Agat-misa sygn. ceramika szkliwiona wys.11, śr.26 1cena wywoławcza: 180,-
39 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
80. Kamila Majcher(ur.1982) Mistyczna podróż(2015) sygn.p.d. olej, płótno 100x60 cena wywoławcza: 400,-
81. Kamila Majcher(ur.1982) Zaginione miasto(2015) sygn.p.d. olej, płótno 81x60 cena wywoławcza: 300,-
40 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
82. Jacek Malinowski(ur.1969) Fiume Arno(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno 35x45 cena wywoławcza: 300,-
83. Jacek Malinowski(ur.1969) La strada per Montecatini(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno 50x60 cena wywoławcza: 300,-
84. Jacek Malinowski(ur.1969) Notte Toscana(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 45x35 cena wywoławcza: 300,-
41 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
85. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt na krześle 5(2015) sygn.dat.p.d. tusz, papier 59.4x42 cena wywoławcza: 300,-
86. Aleksandra Matyka(ur.1987) Krew(2015) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia 70x100cena wywoławcza: 400,-
42 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
87. Agnieszka Michalak(ur.1980) Irysy(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno 70x60 cena wywoławcza: 300,-
88. Agnieszka Michalak(ur.1980) Czarny V(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno 50x120 cena wywoławcza: 400,-
89. Agnieszka Michalak(ur.1980) Maki I(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno 90x60 cena wywoławcza: 400,-
43 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
90. Katarzyna Morańda(ur.1976) Miss Harley(2014) sygn.p.d.dat.l.d. akryl, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-
91. Katarzyna Morańda(ur.1976) Thoughts(2015) sygn.dat.l.d. akryl, płótno 120x100 cena wywoławcza: 500,-
92. Katarzyna Morańda(ur.1976) Wolność(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płyta 70x100 (ucięty narożnik)cena wywoławcza: 400,-
44 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
93. Ewa Najdenow(ur.1967) Chakra Dance II sygn.p.d. akryl, płótno 70x60 cena wywoławcza: 300,-
94. Ewa Najdenow(ur.1967) Dobrzy gracze sygn.p.d. akryl, pilśnia 96x55 cena wywoławcza: 400,-
95. Ewa Najdenow(ur.1967) Spacer(2014) sygn.p.d. akryl, płótno 40x50cena wywoławcza: 300,-
45 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
96. Anna Noszczyńska(ur.1986) Daguśka-z cyklu „Domownicy”(2015) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia 50x60 cena wywoławcza: 300,-
97. Anna Noszczyńska(ur.1986) Geometria(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 80x100 cena wywoławcza: 400,-
46 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
98. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno 67x97 cena wywoławcza: 400,-
99. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno 67x97 cena wywoławcza: 400,-
47 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
100. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 4(2015) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier 25x100 cena wywoławcza: 300,-
101. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 103(2014) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier 70x100 cena wywoławcza: 400,-
102. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 102(2014) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier 70x100 cena wywoławcza: 400,-
48 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
103. Radosław Pacholczyk(ur.1978) Toro(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 40x50 cena wywoławcza: 300,-
49 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
104. Marcin Pecka(ur.1985) Azteg(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 60x80cena wywoławcza: 300,-
105. Marcin Pecka(ur.1985) Pętla efektu(2015) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno 102x76 cena wywoławcza: 400,-
50 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
106. Wojciech Piekarski(ur.1980) Barokowa martwa natura sygn.p.g. olej, płótno 50x60cena wywoławcza: 300,-
107. Wojciech Piekarski(ur.1980) Promień słońca sygn.l.d. olej, płótno 61x46cena wywoławcza: 300,-
108. Wojciech Piekarski(ur.1980) Nad jeziorem sygn.l.d. olej, płótno 60x80cena wywoławcza: 300,-
51 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
109. Magdalena Połacik(ur.1980) Ptaszek w garści sygn.na odwrociu olej, płótno 38x46 cena wywoławcza: 300,-
110. Magdalena Połacik(ur.1980) Kąpiel sygn.na odwrociu olej, płótno 40x50cena wywoławcza: 300,-
52 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
111. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Planeta małp-niebieska(2014) sygn. żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno 151x56x41 cena wywoławcza: 750,-
53 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
112. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Planeta małp-zielona(2014) sygn. żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno 173x35x51 cena wywoławcza: 750,-
54 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
113. Małgorzata Sęk(ur.1973) Doubt(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-
114. Małgorzata Sęk(ur.1973) Wild at Heart 2(2015) sygn.p.d. akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-
55 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
115. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Chłopak z koniem(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 99.5x40 cena wywoławcza: 300,-
116. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 55x46 cena wywoławcza: 300,-
117. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Studium na podstawie rodziny kuglarzy(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x50.5 cena wywoławcza: 300,-
56 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
118. Dominik Smolik(ur.1982) Polytonal I(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-
119. Dominik Smolik(ur.1982) Ostinato(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 100x100 cena wywoławcza: 500,-
120. Dominik Smolik(ur.1982) Motacilla alba with a geometrical pattern(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno 80x120cena wywoławcza: 500,-
57 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
121. Paula Solańska(ur.1981) Kot(2015) sygn. ceramika szkliwiona 10x20x11.5 cena wywoławcza: 250,-
122. Paula Solańska(ur.1981) Więzi(2012) sygn. ceramika szkliwiona 27x32 (w ramie) cena wywoławcza: 320,-
123. Paula Solańska(ur.1981) Blue fur(2010) sygn. ceramika szkliwiona 37x37 (w ramie) cena wywoławcza: 440,-
121 122
58 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
124. Kamila Stępniak(ur.1983) The Couple sygn.p.d. olej, płótno 120x100 cena wywoławcza: 500,-
59 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
125. Magdalena Surmacz(ur.1978) Wazon srebrzysto-granatowy sygn. ceramika szkliwiona 48x41x40 cena wywoławcza: 500,-
126. Magdalena Surmacz(ur.1978) Misa kwiatowa sygn. ceramika szkliwiona 15x45x38 cena wywoławcza: 300,-
127. Magdalena Surmacz(ur.1978) Wazon z tukanem sygn. ceramika szkliwiona 23x22x24 cena wywoławcza: 350,-
125 126
60 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
128. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Princess on the white wooden horse(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 80x60 cena wywoławcza: 300,-
129. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Zabawa(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 60x80 cena wywoławcza: 300,-
61 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
130. Mariola Świgulska(ur.1961) Wspaniały i...(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 75x105 cena wywoławcza: 400,-
131. Mariola Świgulska(ur.1961) Eksploracja planet(2008) sygn.dat.p.d. olej, płótno 60x120 cena wywoławcza: 400,-
132. Mariola Świgulska(ur.1961) Swawola(2014) sygn.p.d. akryl, płótno 50x100cena wywoławcza: 400,-
62 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
133. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Paleolit(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-
134. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Eneolit(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-
135. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Piwonie(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, płótno 70x70 cena wywoławcza: 300,-
63 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
136. Dominik Woźniak(ur.1983) Opowieści manekinowe(2015) sygn.dat.śr.d. olej, płótno 80x160 cena wywoławcza: 500,-
64 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
137. Paulina Zalewska(ur.1981) Góra Dżabal(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x70 cena wywoławcza: 400,-
138. Paulina Zalewska(ur.1981) W sieci księżyca(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 100x70cena wywoławcza: 400,-
65 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
139. Ewa Żochowska(ur.1976) Jump 2(2015) sygn.dat.p.d. technika mieszana, tektura 70x100 (w oprawie) cena wywoławcza: 530,-
140. Ewa Żochowska(ur.1976) Krzesło 1(2014) sygn. technika mieszana 78.5x42x39.5cena wywoławcza: 450,-
141. Ewa Żochowska(ur.1976) Flow(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno 90x100 cena wywoławcza: 400,-
66 www.ryneksztuki.eu XXVI Aukcja Promocyjna
Zlecenia licytacji przyjmujemy pod adresem [email protected] bądź telefonicznie pod numerami42 6304779 oraz 509922593 Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci licytacji bezpośrednio na naszej stronie www.ryneksztuki.eu (ZGŁOSZENIE KUPNA)