Category:

Documents

4 download

DESCRIPTION

A Békéscsaba melletti Pósteleken rendezték meg a Royal Vodka Fighters' run versenyt, mely jelentős sikert könyvelt el azzal, hogy 2012-höz képest száznál is több nevezés érkezett a Vozár Attila vezette szervező csapathoz.

TRANSCRIPT

Page 1: Fighter's Run - Őszi Szilvia képriportja

Fighter’s Run

Őszi Szilvia képriportja

PÓSTELEKI PARKERDŐ

Page 2: Fighter's Run - Őszi Szilvia képriportja

A Békéscsaba melletti Pósteleken rendezték meg a Royal Vodka Fighters' run versenyt, mely jelentős sikert könyvelt

el azzal, hogy 2012-höz képest száznál is több nevezés érkezett a Vozár Attila vezette szervező csapathoz.

Page 3: Fighter's Run - Őszi Szilvia képriportja

Idén már több mint 800 harcos indult a 7 illetve a 14 kilométeres távon, melyek a helyenként katonai kiképzéssel felérő akadálysorral kiegészítve erősen megdolgoztatták az indulókat, köztük több egykori kiválóságot. így a versenyt teljesítők közt volt Pulai Imre olimpiai bajnos kenus, Palkovics Krisztián volt válogatott hokis és Kropkó Péter egykori Ironman.

A gondosan megszerkesztett pályán a versenyzők dolgát különösen megnehezítette a 30 fokos meleg. A legidősebb versenyző Kláben György (62 éves) volt.

Kúsztak, másztak

A legtöbben a hosszú, szöges drótakadályok alatti kúszással szenvedtek meg, a parázson futás, a

„villanypásztor”, amelynél 14 kilowattos áramütés miatt kellett szaporázni, az edzettebbeknek meg sem kottyant.

Page 5: Fighter's Run - Őszi Szilvia képriportja

A 7 kilométeren győztes Mester Bálint (X2S Haibike Team) tereptriatlonos nem kis hátrányból szerezte meg az első helyet.

"Amikor a kötélen kellett felmászni, nem tudtam, hogy a másik oldalon majd más lesz a kiképzés, ezért a meglepettségemben egy jó nagyot esten és ezzel fél perc előnyt ajándékoztam az ellenfeleimnek. Ettől kezdve már csak azt kellett elhitetnem magammal, hogy ennek ellenére is győzhetek" - mondta.