ВИХОВНИЙ ЗАХІД «День...
Embed Size (px)
TRANSCRIPT

Кам’янець-Подільський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
ВИХОВНИЙ ЗАХІД «День іменинника»
Вихователь 3 кл. Репенчук О.М.

Мета: виховувати у дітей дружнє ставлення один до одного, розвивати спільні інтереси, уяву, слухове сприймання, пам’ять, мовлення.
Обладнання: картки, ігри, дитячі малюнки, фотографії дітей, музичний супровід,
костюми.
Хід заходу Вихователь: В день яскравий і веселий Завітали ви до нас День народження – це свято, Дітвору вітати час! Вихователь: Діти, у кого сьогодні день народження?
(Діти хором відповідають і роблять крок вперед.) Всі вихователі з кожного класу вітають іменинників подарунками, діти дякують і сідають на місце. (Під звуки музики Крокодила Гени з-за дверей доноситься шум. До зали забігають
Буратіно і Мальвіна. Буратіно намагається утекти від Мальвіни. У Мальвіни у руках «Азбука».)
Мальвіна: Стій, зупинися. Ну чому ти такий невгамовний і непосидючий?! Ти
коли-небудь почнеш вчити букви, чині? Ой! (Звертає увагу на зал.) Здається ми потрапили на якесь свято.
Буратіно: Як добре, любі друзі, ви мене врятували від цього навчання. А як добре не вміти читати і писати. Ну навіщо це потрібно?
(Відповіді дітей.) Мальвіна: Які ми не виховані. Увірвалися, припинилося свято, і ми навіть не
привіталися. (Вітаються разом.)
Буратіно і Мальвіна: – Добрий день! Буратіно: А яке у вас свято?

Ведуча: У нас сьогодні день іменин. Давайте привітаємо наших
іменинників. Буратіно: А чи запросите ви і нас? Ми разом будемо веселитися: співати,
танцювати, грати у ігри. Це ж так чудово! Вихователь: Ну що, діти, дозволимо залишитися нашим казковим друзям? Діти: Так! Мальвіна: Ну, якщо свято, то треба заспівати пісню.
(Лунає пісня «Пусть бегут неуклюже …»)
1-й конкурс – «Пантоміма». Буратіно: Дітки, а давайте пограємо у гру «Пантоміма». Кого я буду викликати,
той буде брати картку у мене і показувати без слів те, що буде написане у картці. Зараз я покажу приклад.
2-й конкурс – Танцювальний». (По одній дитині з групи).
Мальвіна: А зараз у нас танцювальний конкурс. Я буду показувати рухи під музику, а ви повинні якнайточніше повторювати.

3-й конкурс – «Вгадай»! Буратіно: Я щось поклав у цю коробочку. Хто вгадає, що там, той отримає цей
подарунок. (Діти вгадують.)
Мальвіна: Ой, щось я так хочу співати. Давайте заспіваємо пісню. (Співають пісню «Улыбка»).
Вихователь: Сьогодні діти хочуть продемонструвати свої мрії вам, а саме вони намалювали, де б хотіли відсвяткувати свій наступний день народження.
(Буратіно плаче). Мальвіна: Що трапилося? Чому ти галасуєш? Буратіно: Всі десь святкують свій день народження, а я ні. Я теж хочу! Вихователь: Любий Буратіно! Не плач. Сьогодні ти на святі і плакати не
потрібно. Дітки, давайте заспокоїмо нашого пустунця! Гра «Хто назве найбільше ласкавих слів».
Дітки по черзі вигукують: зайчику, котику, сонечко, золотко, розумашка, молодець, гарнюня, козачок, маленький принц, пташечка, голубчику,
соловейко, горобчику. Буратіно: Ха-ха-ха. Ну ви й молодці. Такі кумедні.
Танець «Тіно». Веселий танець «Тіно» Танцює Буратіно: Вперед скачок, назад скачок, І дружно стали в ряд.
(Зробили круг). Вперед чотири кроки, назад чотири кроки, ручками похлопали, ніжками потопали, очами покліпали, а потім поскакали.
(2-й і 3-й рухи прискорюються).

Гра «Хто більше назбирає іграшок».
Гра «Сісти на стілець і назвати своє ім’я» (2 команди і 2 стільці).
Вихователь: Мені здається, що всі вже зголодніли, і я пропоную влаштувати солодкий стіл.

Лунає пісня «Голубой вагон».